Warsztaty komiksowe dla dzieci

by suser
Hits: 131

W dniu 30.06.2020 r. w Bibliotece w Lisowie odbyły się warsztaty komiksowe dla dzieci pod kierunkiem p. Zbigniewa Masternaka scenarzysty, reportażysty i piłkarza, autora cyklu powieściowego "Księstwo".

Czytaj więcej

Warsztaty Komiksowe w Rokitnie

by Super User
Hits: 335

Dnia 26.06.2020 r. w Filii Bibliotecznej w Rokitnie odbyły się warsztaty komiksowe dla dzieci. Prowadził je Zbigniew Masternak – polski prozaik, autor scenariuszy filmowych, reportażysta, piłkarz.

Czytaj więcej

Biblioteki otwarte

by suser
Hits: 943

Szanowni Czytelnicy i użytkownicy. Decyzją Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie w porozumieniu z Wójtem Gminy Lubartów oraz wcześniejszych konsultacjach z sanepidem z dniem 4 maja 2020 r. wszystkie biblioteki znajdujące się na terenie gminy Lubartów zostają uruchomione jedynie jako wypożyczalnie książek.

Czytaj więcej

Ferie zimowe w Bibliotece w Lisowie

by suser
Hits: 5383

Początek ferii zimowych w bibliotece to Zabawa Choinkowa dla dzieci, która odbyła się w sobotę 18 stycznia. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: tańce, konkursy z nagrodami, wspólna zabawa z rodzicami i pyszny poczęstunek.

Czytaj więcej

Tłusty Czwartek w Bibliotece

by suser
Hits: 6187

„Powiedział Bartek, że dziś tłusty zwartek, a Maćkowa uwierzyła, pysznych pączków nasmażyła” – głosi znane powiedzenie ludowe, dlatego Filia Biblioteczna w Skrobowie we współpracy z lokalnym Klubem Seniora zorganizowała 20 lutego b.r. tustoczwartkowe spotkanie integracyjne.

Czytaj więcej

"Rokitno Bez Granic"

by suser
Hits: 2856

5 lutego 2020 r. w Filii Bibliotecznej w Rokitnie, już po raz kolejny, spotkały się członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Rokitnie „Rokitno bez Granic”.

Czytaj więcej

Ferie w bibliotece

by suser
Hits: 3103

W dniach od 20 do 24 stycznia 2020 roku w Filii Bibliotecznej Trzciniec odbywały się różnorodne zajęcia i warsztaty przygotowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach.

Czytaj więcej