Muzyka przez zabawę

Jeżeli zastanawiacie się co słychać u grupy zajmującej się produkcją muzyczną mamy dla Was dobrą wiadomość. Kończą pracę nad pierwszym utworem. O kulisach działań opowiedziały nam Jagoda i Natalia.

Ich ostatnie zajęcia odbyły się w plenerze, podczas których nagrywały dźwięki miasta. Znalazły się wśród nich odgłosy wypłacanych pieniędzy z bankomatu czy wentylacji – uchyla rąbka tajemnicy Natalia. To nie jedyny powód, który zachęca je do przyjścia na te zajęcia. Grupa jest otwarta i każdy chętnie ze sobą współpracuje, do tego panuje bardzo wesoła atmosfera – podkreśla Jagoda.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Książka moim drogowskazem” realizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Lubartowie. Jego celem jest zwiększenie zainteresowania biblioteką i czytelnictwem młodych ludzi.

Oprac. Marcela, Wiktor i Kuba